Hakkımızda

Ankara Tekel, 2011 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Zengin ürün yelpazesi ile tüm müşterilerine tekel ürünlerine ulaşmanın kolaylığını yaşatmak hedefindedir. Ankara genelinde 9 şubeye sahip firmamız, sadece paket gönderimi yapmaktadır. Bu kapsamda Gel-Al hizmetimiz kesinlikle bulunmamaktadır.

2021 yılı Ağustos ayında tekel paket gönderimine başlayan Ankara Tekel, şehrin tüm ilçelerine iddialı bir süre olan 25 dakika içerisinde teslimat gerçekleştirmektedir. (Bu süre trafik ve paket yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilmektedir.) Ödeme seçenekleri arasında kapıda nakit ve FAST gönderimini kabul edilmektedir. Saat 22:00 sonrası satış olması dolayısıyla POS cihazı kullanımına izin verilmemektedir.

Ankara Tekel hakkında
Hakkımızda

Mottomuz; “Hızlı Servis – Memnun Müşteri” olarak uygun görülmüştür. Özellikle gece saatlerinde verilen tekel siparişlerinin hızlı bir şekilde teslim edilmesi sorumluluğunu kabul ediyoruz. Bu kapsamda bünyemizde 14 kurye ve 9 şube ile çalışmaktayız.

Çalışma Prensibimiz

Ankara Tekel, Ankara genelinde birbirinden bağımsız şubeler ile anlaşma yaparak çalışmalarını sürdürmektedir. Her ilçeden bir veya daha fazla şube ile görüşme sağlayarak, paket uygunluğunu kontrol eder. Tanışma ve anlaşma kısmının ardından alınan siparişler doğrultusunda, mevcut şubeler ile iletişim kurar ve siparişin en hızlı şekilde iletilmesini sağlar.

Sipariş alımından, teslimine kadar geçen tüm işlemleri Ankara Tekel bünyesindeki çalışanlar gerçekleştirir. Bu sıralama içerisinde sadece ürün tedariki anlaşmalı şubeler tarafından yapılmaktadır.

7 gün 24 saat tekel ihtiyaçlarınız için siz de Ankara Tekel‘i tercih edebilirsiniz.